Falcon Elite en AviaVIP zetten samen in op verbeterde FBO-diensten in Europa en de VAE
Falcon Elite en AviaVIP, onderdeel van Aviapartner, gaan een exclusief partnerschap aan om de dienstverlening van Fixed Base Operators (FBO's) te verbeteren voor zakelijke luchtvaartmaatschappijen die reizen tussen Europa en de Verenigde Arabische Emiraten (VAE). De samenwerking, onthuld tijdens de Middle East Business Aviation Association (MEBAA) Show, is een belangrijke stap in het aanbieden van een naadloze en luxueuze ervaring voor VIP-klanten.
Falcon Elite, bekend om zijn hoogwaardige FBO-diensten op locaties zoals Dubai World Central - Al Maktoum International Airport (DWC), en AviaVIP, het toonaangevende Europese FBO-netwerk met 57 locaties, combineren hun expertise om klanten een uniforme ervaring te bieden in Europa en het Midden-Oosten. Beide bedrijven hebben in 2024 hun FBO-infrastructuur verbeterd om klanten een hoger service-niveau te bieden.
Het nieuwe partnerschap omvat de lancering van het AviaVIP Club-netwerk, dat 71 exclusieve locaties biedt in negen landen, waaronder 14 nieuwe FBO's in de VAE en Egypte. Dit netwerk biedt uitgebreide VIP-diensten, naadloze operationele ondersteuning en toegang tot luxe-faciliteiten voor eigenaars en exploitanten van VIP-vliegtuigen.
Meer info: 02/723.06.97 of https://www.aviavip.com
AVIA VIP
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.