Gentse start-up WONDR care redt opening dankzij samenwerking met IKEA
Het Gentse cosmeticabedrijf WONDR care heeft op de valreep een grote logistieke uitdaging overwonnen. Slechts een week voor de geplande opening van drie nieuwe pop-up winkels stond de start-up zonder meubels. Wat leek uit te draaien op een uitstel van de lancering, werd een onverwachte reddingsactie dankzij een samenwerking met IKEA België. De pop-up winkels in Mechelen, Hasselt en Leuven zullen, zoals gepland, op zaterdag 26 oktober openen.
Nadat bleek dat de meubellevering beschadigd was, deed oprichter Tibbe Verschaffel een oproep via sociale media. De respons was groot: van meubels tot vrijwillige hulp, de community schoot te hulp. Toch kwam de grootste verrassing van IKEA, die WONDR care voorzag van meubels uit hun duurzame Tweedekanshoek.
WONDR draaide de tegenslag om in een marketingkans en lanceerde de 'Under Construction' campagne. Klanten worden uitgenodigd om het creatieve proces van de winkelinrichting mee te maken. Na enkele weken zullen de winkels volledig afgewerkt zijn.
Na de opening op 26 oktober kunnen klanten in Mechelen, Hasselt en Leuven (openingsuren: 10u-18u) genieten van de nieuwe winkelbeleving, waarbij de eerste 100 klanten een goodie bag ontvangen.
Meer info:: https://www.wondr.care
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Activeer bedrijfs- en koop-signalen
- Mis geen zakelijke opportuniteiten
- Zie welke commerciële kansen kunnen ontstaan vooraleer ze besteld zijn
- Weet wanneer je best actie onderneemt en wie je moet contacteren
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers met een multi-mediaal verhaal