Hamann International Logistics opent nieuw crossdock-magazijn in Wetteren
Hamann International Logistics, organisator van logistieke activiteiten over de weg, door de lucht en over zee, heeft een gloednieuw crossdock-magazijn aan de Vantegemstraat in Wetteren geopend. Dit initiatief komt als antwoord op de sterke toename van internationale groepage-activiteiten en een groeiende vraag naar opslag en handling van goederen.
In 2023 startte Hamann International Logistics met de uitbreiding van zijn site aan de Vantegemstraat 3 in Wetteren, aan de overkant van het industrieterrein. Het nieuwe crossdock-magazijn, toegerust met 34 laadkaaien, werd in januari officieel in gebruik genomen.
Het bedrijf had al een crossdock- of overslagmagazijn in Wetteren, waar goederen direct na levering worden doorgestuurd naar klanten. De nieuwe locatie verbetert de dienstverlening aan klanten en zorgt voor gegarandeerde doorlooptijden.
De opening van het nieuwe magazijn betekent een aanzienlijke uitbreiding van de opslagcapaciteit. Het vorige overslagmagazijn is nu omgevormd tot een opslagmagazijn, waarmee het bedrijf kan voldoen aan de groeiende vraag van klanten naar opslag en handling van goederen.
In april zal er bovendien extra kantoorruimte in gebruik worden genomen op de Vantegem-site, waar momenteel nog aan het huidige kantoorgebouw wordt gewerkt. Dit stemt overeen met de laatste fase van een uitgebreid uitbreidingsproject voor Hamann International Logistics.
Meer info: 09/333.77.77 of http://www.hamann.be
HAMANN INTERNATIONAL LOGISTICS N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.