Idearté opent vestiging in Maaseik
Branding- en communicatiebureau Idearté (Sint-Truiden) opent een tweede vestiging in Maaseik. Na dertig jaar activiteit in het communicatielandschap, zet Idearté zijn groei voort met het oog op het verder ondersteunen van de regio's Maasland en Kempen alsook een mogelijke expansie over de grens.
Jeannick Gelissen, een ervaren communicatie-adviseur met expertise in de overheid, toerisme, zorg en bouwsector, zal de nieuwe vestiging leiden.
Het nieuwe kantoor bevindt zich in het Energiecentrum voor Bouw en Renovatie aan de Maastrichtersteenweg 163 in Maaseik, het eerste energiepositieve bedrijvencentrum van Vlaanderen. De keuze voor Maaseik is strategisch, niet alleen vanwege de centrale ligging voor de Kempen en Maasland, maar ook vanwege de nabijheid van de Nederlandse grens, wat interessante mogelijkheden voor prospectie over de grens biedt.
Met de benoeming van Gelissen als medevennoot in de vestiging van Maaseik, benadrukt Idearté zijn lange termijnvisie en commitment aan duurzaam en creatief communiceren.
Meer info: 011/70.28.90 of https://www.idearte.be
IDEARTE B.V.
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Activeer bedrijfs- en koop-signalen
- Mis geen zakelijke opportuniteiten
- Zie welke commerciële kansen kunnen ontstaan vooraleer ze besteld zijn
- Weet wanneer je best actie onderneemt en wie je moet contacteren
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers met een multi-mediaal verhaal