Level27 slaat Xenius aan de haak

Cloud- en hosting-bedrijf Level27 (Hasselt) neemt het gespecialiseerde hosting-bedrijf Xenius (Kruibeke) over. Met deze strategische overname versterkt Level27 zijn positie op de Belgische markt en zet het in op verdere groei via schaalvergroting en een breder dienstenaanbod.
Xenius is actief als managed service provider en staat bekend om zijn klantgerichte aanpak en maatoplossingen op vlak van cloud- en datacenter-technologie. Het volledige team van Xenius, onder leiding van oprichter Steve Vos, blijft aan boord na de overname. De klanten behouden hun vertrouwde aanspreekpunt en krijgen bijkomend toegang tot de technische expertise en het portfolio van Level27.
Level27 telt momenteel 25 medewerkers en richt zich op performante hosting-oplossingen voor zowel KMO’s als grote bedrijven. Sinds de oprichting in 2007 werkt het bedrijf nauw samen met web agencies en ontwikkelaars, met een focus op stabiliteit, veiligheid en gebruiksvriendelijke infrastructuur.

De overname van Xenius wordt gefinancierd met eigen middelen en banksteun. Ze past binnen de bredere groeistrategie van Level27, dat de komende jaren wil doorgroeien door zowel organische groei als bijkomende overnames. Vorig jaar al versterkte Level27 zijn positie op de Belgische hosting-markt met de integratie van Atmos Hosting en X-plose.
Meer info: 089/44.91.30 of https://www.level27.be
LEVEL27 B.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.