Mithra zet zichzelf in etalage en ontvangt overbruggingslening

Mithra Pharmaceuticals N.V. (Luik) heeft het proces gestart om zijn gehele bedrijfsvoering te verkopen. Dit proces wordt ondersteund door een nieuwe overbruggingslening van maximaal 13,5 miljoen euro, met een extra ongedekte faciliteit van 5 miljoen euro. De specialist in vrouwelijke gezondheid bevindt zich in financieel woelige wateren.
Mithra heeft adviseurs aangesteld om dit zogenaamde "monetisatieproces" te begeleiden. Daarbij ligt de nadruk op de verkoop van geselecteerde activa, waaronder dochterbedrijf Estetra S.R.L., of mogelijk het gehele bedrijf. De onderneming is in de afrondende fase van onderhandelingen met een internationaal erkende investeringsbank om dit proces te beheren, in samenwerking met DC Advisory en Alvarez & Marsal, die adviseren over liquiditeitsbeheer en de verkoop.
Deze strategische stap volgt op een eerdere mededeling van Mithra over zijn financiële positie en is gericht op het maximaliseren van de waarde voor alle belanghebbenden. Het bedrijf benadrukt echter dat er risico's zijn verbonden aan het proces, waaronder de mogelijkheid dat het monetisatieproces niet voldoende is om de bestaande schulden af te lossen.
Meer info: 04/349.38.22 of https://www.mithra.be
MITHRA PHARMACEUTICALS N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.