Nadav Zafrir aangesteld als nieuwe ceo bij Check Point Software Technologies

Het beursgenoteerde Check Point Software Technologies Ltd., een wereldleider in cyber-beveiligingsoplossingen, heeft Nadav Zafrir aangesteld als nieuwe chief executive officer, met ingang van 16 december 2024. Voormalig ceo Gil Shwed neemt de rol op van uitvoerend voorzitter van de raad van bestuur.
Na jarenlang aan het roer te hebben gestaan van Check Point, neemt oprichter Gil Shwed een nieuwe rol op als uitvoerend voorzitter van de raad van bestuur. Met Nadav Zafrir komt een nieuwe kapitein aan het roer te staan.
Zafrir brengt een indrukwekkende staat van dienst mee naar Check Point. Hij was mede-oprichter en managing partner bij Team8, een venture-groep gespecialiseerd in cybersecurity, AI, fintech en digitale gezondheid. Daarvoor speelde Zafrir een cruciale rol als oprichter van het Cyber Command van de Israëlische Defensiemacht (IDF) en als commandant van eenheid 8200, de elite-eenheid voor cyber-operaties binnen de IDF.
CHECK POINT SOFTWARE TECHNOLOGIES N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.