OVAL opent nieuw kantoor in Antwerpen
OVAL, voorheen The Oval Office, heeft nieuwe kantoren in Antwerpen in gebruik genomen. De opening werd feestelijk gevierd met de lancering van OVAL Nights, een concept dat verbinding en creativiteit centraal stelt. Meer dan 170 gasten genoten van een inspirerende avond vol verrassingen, waarmee het creatieve brand experience agency zijn visie op samenwerking en innovatie benadrukte.
Het bureau groeide in de voorbije dertien jaar uit tot een Europees agency, actief in vier landen. Recent wijzigde het zijn naam van The Oval Office naar OVAL.
Het nieuwe kantoor, met de naam OVAL Sky, is meer dan een werkplek. Het biedt ruimte voor samenwerking, workshops en evenementen, met een open uitnodiging aan de gemeenschap.
OVAL Nights wordt een terugkerend concept, waarin creativiteit en onverwachte ontmoetingen centraal staan.
De nieuwe kantoren van OVAL in de Scheldestad bevinden zich te 2018 Antwerpen, Mechelsesteenweg 64 B.801. Telefoon: 03/204.10.90 of https://www.weareoval.be
OVAL B.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.