Samsung Wallet ondersteunt digitale autosleutel voor Porsche
Samsung Electronics integreert een digitale autosleutel voor Porsche binnen Samsung Wallet. Gebruikers met een compatibele Samsung Galaxy-smartphone kunnen voortaan hun Porsche digitaal vergrendelen, ontgrendelen en starten. De functionaliteit wordt in Europa uitgerold voor nieuwe Porsche-modellen en wordt in de komende periode verder uitgebreid.
De digitale sleutel binnen Samsung Wallet is in eerste instantie beschikbaar voor de Porsche Macan van modeljaar 2026. In een volgende fase wordt de ondersteuning uitgebreid naar andere modellen, waaronder de elektrische Porsche Cayenne. Met deze integratie wordt de smartphone een volwaardige vervanging van de klassieke autosleutel en maakt Porsche deel uit van het ecosysteem van digitale sleutels binnen Samsung Wallet.
Samsung Wallet biedt gebruikers één centrale interface voor digitale sleutels, identiteitskaarten en betaalmiddelen. Hierdoor kunnen bestuurders hun voertuig bedienen zonder tussen verschillende applicaties te moeten schakelen. De digitale sleutel is geïntegreerd in de bestaande Wallet-omgeving en sluit aan bij het bredere concept van digitale mobiliteit en gebruiksgemak.
Op het vlak van beveiliging maakt de digitale Porsche-sleutel gebruik van EAL6+-gecertificeerde opslag op ondersteunde Samsung Galaxy-toestellen. De communicatie tussen smartphone en voertuig verloopt via Ultra-Wideband (UWB) of Near Field Communication (NFC), conform de standaarden van het Car Connectivity Consortium en het FiRa Consortium. Dit moet zorgen voor nauwkeurige en veilige voertuigtoegang. Daarnaast kan de digitale sleutel draadloos worden gedeeld met vertrouwde personen, waarbij de toegang op elk moment kan worden aangepast of ingetrokken.
Indien een toestel verloren raakt of wordt gestolen, kan de digitale sleutel op afstand worden geblokkeerd of verwijderd via de Samsung Find-service. Extra beveiliging is mogelijk via biometrische verificatie of een PIN-code binnen Samsung Wallet, ondersteund door de beveiligingsarchitectuur van Samsung Knox.
Het instellen van de digitale sleutel gebeurt via de My Porsche-app. Na het koppelen van het voertuig kan de sleutel eenvoudig worden toegevoegd aan Samsung Wallet zodat gebruikers hun Porsche altijd digitaal kunnen bedienen.
De uitrol van de digitale sleutel via Samsung Wallet start deze maand in Europa en zal nadien wereldwijd worden uitgebreid, in functie van de beschikbaarheid en lancering van nieuwe Porsche-modellen.
Meer info: 02/201.24.18 of https://www.samsung.be
SAMSUNG ELECTRONICS BELGIUM
PORSCHE IMPORT
PORSCHE AG
D'IETEREN AUTOMOTIVE N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.