Schroders Capital verkoopt hotel Aloft Brussels Schuman aan Pestana Hotel Group
Schroders Capital, de private markt-tak van Schroders met een beheerd vermogen van 111 miljard USD, heeft de verkoop afgerond van viersterrenhotel Aloft Brussels Schuman aan de Pestana Hotel Group (Lissabon). De transactie werd uitgevoerd namens zijn klanten, waaronder EXTENDAM.
Het hotel, gelegen in het hart van de Europese wijk, beschikt over 150 kamers, twee restaurants, een bar, vergaderzalen, een fitness-ruimte en parkeergelegenheid. De locatie bevindt zich op wandelafstand van belangrijke EU-instellingen, waaronder het Europees Parlement.
Schroders Capital nam het hotel in 2019 over en voerde sindsdien een strategische herpositionering door. Daarbij werd de bestaande management-overeenkomst met Marriott International omgezet in een franchise-formule en werd een investeringsprogramma uitgevoerd om het hotel operationeel te versterken.
Met de verkoop aan Pestana Hotel Group versterkt Schroders Capital zijn reputatie als actieve speler in hotelvastgoed. Het bedrijf beheert via zijn hotelplatform 3,6 miljard euro aan investeringen, ondersteund door een team van 38 specialisten verspreid over Londen, Parijs, Milaan en Amsterdam.
Voor Pestana Hotel Group vormt de aankoop een nieuwe stap in de internationale expansiestrategie. De overname versterkt de aanwezigheid van het Portugese hotelmerk in toonaangevende Europese hoofdsteden. Een en ander sluit deze aan bij de ambitie om wereldwijd strategisch te groeien.
Meer info: 02/800.08.88 of https://www.aloftbrussels.be
ALOFT BRUSSELS SCHUMAN B.V.
SCHRODERS CAPITAL
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.