Sewan Belgium viert vijf jaar opmerkelijke groei na overname van 3StarsNet
Vijf jaar na de overname van 3StarsNet door Sewan Group heeft Sewan Belgium (Brussel) een omzetstijging van 50% gerealiseerd en zijn dienstverlening aanzienlijk uitgebreid. Dit succes toont aan dat de overnamestrategie van Sewan zowel financieel als operationeel effectief is, luidt het.
De overname van 3StarsNet in 2019 stond voor Sewan Belgium voor een keerpunt. Door de expertise en infrastructuur van 3StarsNet te combineren met de innovatieve oplossingen van Sewan Group, kon het bedrijf zijn positie op de Belgische markt versterken. De omzet steeg met 50% tot 8,5 miljoen euro in 2024, ondersteund door een uitgebreid aanbod aan telecom- en cloud-diensten, waaronder VoIP, connectiviteitsoplossingen en een mobiel aanbod via Proximus.
Met een bedrijfsmodel gericht op innovatie en automatisering heeft Sewan Belgium de integratie soepel uitgevoerd. Het gebruik van het geavanceerde platform Sophia heeft niet alleen de efficiëntie verhoogd, maar ook de klantenervaring verbeterd. Deze aanpak maakt het mogelijk om producten en diensten snel te configureren, factureren en beheren via één systeem.
Door strategische samenwerkingen met grote spelers zoals Proximus, Colt en Eurofiber heeft Sewan Belgium zijn connectiviteits- en mobiel aanbod verder uitgebreid. Dat droeg bij tot het aantrekken van een breder klantenbestand en het versterken van de relaties met bestaande klanten.
Naast financiële groei heeft Sewan Belgium ook ingezet op menselijke ontwikkeling. Het team is uitgebreid tot twintig medewerkers die hoogwaardige klanten-service bieden en oplossingen op maat ontwikkelen. Dankzij deze focus op nabijheid en ondersteuning heeft het bedrijf sterke vertrouwensrelaties opgebouwd met partners en klanten.
Het bedrijf blijft investeren in intuïtieve en doeltreffende oplossingen, gericht op zowel grote bedrijven als KMO's.
Telefoon: 02/240.19.79 of https://www.sewan.be
SEWAN BELGIUM N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.