Start it @KBC en Adventure Venues organiseren samen skireis voor ondernemers
Start-up netwerk Start it @KBC werkt samen met Adventure Venues V.Z.W. (Gent), een organisatie die avontuurlijke activiteiten en trips organiseert voor ondernemers. De samenwerking resulteert in een inspirerende skireis naar Zinal (Zwitserland), waar de deelnemers ondernemerservaringen en kennis kunnen delen op een informele manier.
De skiweek vindt plaats van 4 tot 11 maart in Zinal en biedt de deelnemers de mogelijkheid om te netwerken op de skipiste. Community building is één van de sterkste troeven van het start-up netwerk.
Adventure Venues nodigt altijd een waardevol persoon uit om deel te nemen aan de reis, zoals een investeerder die tips en tricks zal delen met de deelnemers. In het verleden namen ook al ondernemers en professionals als Wim Ballieu en Stéphane Ronse deel aan de trips en deelden ze hun ondernemersverhaal en geleerde lessen.
Naast de skireis staan er nog diverse activiteiten op de agenda van Adventure Venues, zoals een kitesurf-week in Tarifa, zeilen met zonsondergang in Nieuwpoort en kajakken met fakkels. Adventure Venues profileert zich als de perfecte plek voor ondernemers die op zoek zijn naar een community waar ze ervaringen kunnen uitwisselen en fysiek actief kunnen zijn.
Meer info: 0478/64.61.63 of https://www.adventurevenues.com.
ADVENTURE VENUES V.Z.W.
START IT @KBC
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.