Start-up Team n Time rondt kapitaalronde van 1,9 miljoen euro af
Start-up Team n Time (Antwerpen) actief in de gezondheidszorgtechnologie, heeft in een nieuwe kapitaalronde 1,9 miljoen opgehaald. De fondsen zullen worden ingezet om zijn intelligente SaaS-platform, gericht op het beheer van personeelstekorten en werklast in ziekenhuizen, verder te ontwikkelen, zijn klantenbasis in de Benelux te verbreden en de intrede op de Amerikaanse markt te financieren. Begin 2023 sprokkelde het software-bedrijf al 650.000 euro aan financiering bij elkaar bij leden van BAN Flanders, The Harbour en Vlaio.
Team n Time is een spin-off van het Belgische software-bedrijf Calidos (Mechelen), gespecialiseerd in ziekenhuis-IT-systemen en -tools. Na de overname door OCTO REEF in 2018 en een succesvolle pilot in vijf Belgische ziekenhuizen, is de start-up in 2022 uitgegroeid tot een onafhankelijk bedrijf met een nieuw team van oprichters, ondersteund door OCTO REEF-investeerders. Het bedrijf ontwikkelde een oplossing waarmee ziekenhuizen de allocatie van hun personeel veel beter kunnen afstemmen op de sterk variabele zorglast.
De huidige kapitaalinjectie van 1,9 miljoen euro is een belangrijke mijlpaal voor Team n Time en onderstreept de noodzaak van innovatieve oplossingen in ziekenhuizen die kampen met personeelstekorten, veranderende patiëntenbehoeften en financiële uitdagingen.
Team n Time speelt in op de veranderende zorgbehoefte, die sinds de pandemie aanzienlijke veranderingen heeft ondergaan. Ziekenhuizen zoeken nieuwe manieren om aan de behoeften van patiënten en personeel te voldoen. Met behulp van geavanceerde technologie, waaronder AI en eigen algoritmes, streeft Team n Time ernaar om verborgen zorgcapaciteiten in ziekenhuizen te ontsluiten en personeelstekorten en werkdruk te beheren.
Tot de investeerders horen dr. Olivier Van Kerschaver van AZ Sint-Lucas Gent, Vincent Haelvoet (Haelvoet N.V.) en Alexander Laquiere (BL MultiTechnieken, Willemen Groep).
Meer info: 0472/39.33.59 of https://www.teamntime.com
TEAM N TIME B.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.