Synguard versterkt management team voor internationale expansie
Synguard N.V. (Beringen), specialist in toegangs-management, breidt zijn management team uit om de internationale groei-ambities kracht bij te zetten. Het bedrijf verwelkomt Bart Petit als product director en Peter Van Bockstal als commercieel directeur.
Bart Petit brengt meer dan twintig jaar ervaring mee uit de elektronische beveiligingsindustrie, onder meer bij Aritech. Hij beschikt over expertise in productontwikkeling, strategie en de uitbouw van geïntegreerde beveiligingsoplossingen. Bij Synguard zal hij de productstrategie en innovatie verder aansturen.
Peter Van Bockstal heeft ruim dertien jaar ervaring bij Nedap, waar hij verschillende commerciële functies bekleedde met focus op internationale markten. In zijn nieuwe rol krijgt hij de verantwoordelijkheid om de commerciële pijlers van Synguard verder uit te bouwen en de marktpositie te versterken.
De versterking van het management team volgt op een periode van sterke groei. Sinds 2022 verdrievoudigde het aantal medewerkers en werden de activiteiten uitgebreid naar meer dan negen landen. Daarnaast sloot Synguard zijn eerste white label-partnership en werkt het bedrijf aan projecten voor onder meer politie, defensie, luchthavens en andere kritieke infrastructuren.
Met de nieuwe structuur richt de organisatie zich op verdere professionalisering en internationale expansie, met blijvende investeringen in mensen, technologie en strategische partnerships.
SYNGUARD N.V.
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Signals
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Activeer bedrijfs- en koop-signalen
- Mis geen zakelijke opportuniteiten
- Zie welke commerciële kansen kunnen ontstaan vooraleer ze besteld zijn
- Weet wanneer je best actie onderneemt en wie je moet contacteren
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers met een multi-mediaal verhaal