Toster Software maakt TV-show van digitale meeting

De Limburgse start-up Toster Software B.V. speelt in op de trend van digitale meetings, webinars en on-line trainingen. Het bedrijf uit Genk ontwikkelde daarvoor een betaalbare one-man TV-studio voor dagelijks gebruik.
Het nieuwe product van het eveneens gloednieuwe bedrijf, dat in januari 2021 werd opgericht in C-Mine in Genk, laat toe Zoom- of Teams-meetings te professionaliseren. De oplossing van Toster Software biedt de gulden middenweg tussen een videostream via de webcam van een laptop en het veel duurdere uitzenden vanuit een grote of kleine opnamestudio.

De kracht van Toster ligt in de software die het werk van specialisten automatiseert. Dit leidt tot kwaliteit tegen een bijzonder lage prijs, die ook de audiovisuele bedrijven zelf niet ontgaan is. Zij tonen immers, net als bedrijven die geregeld via een digitaal kanaal communiceren, interesse in het nieuwe product dat de gebruiker in om het even welke 3D-omgeving kan plaatsen.
De kantoren van Toster Software B.V. bevinden zich te 3600 Genk, C-Mine 12. Telefoon: 0474/86.25.56. URL: http://www.toster.be.
TOSTER SOFTWARE B.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.