Van Mossel sluit 100.000ste leasing-contract
De leasing-afdeling van Van Mossel verwelkomde onlangs zijn 100.000ste lease-rijder. Persoonlijke aandacht en toegankelijkheid zijn samen met durf en ambitie bepalend geweest voor het bereiken van deze mijlpaal. De Van Mossel lease-bedrijven zijn verenigd in International Car Lease Holding (ICLH). Met de labels Van Mossel Autolease, Van Mossel Privé Lease, J&T Autolease, DirectLease, Westlease en Van Mossel Shortlease & Rent is ICLH een aanbieder van auto-leasing, verhuur en wagenparkbeheer in Nederland, België, Duitsland, Luxemburg en Frankrijk.
Van Mossel Automotive Groep is bijna 75 jaar geleden begonnen en is van oudsher een familiebedrijf. Het bedrijf richt zich niet alleen op hele grote bedrijven, maar profileert zich eveneens als partner voor KMO's en met private lease eveneens voor de particuliere klant. Daar past een persoonlijke benadering bij. Aandacht geven, contact houden, snel handelen en snel oplossen als er een probleem is.
Van Mossel Automotive Groep startte in 1992 met het label Van Mossel Leasing in Nederland. Het deed dat op dat moment met slechts een handvol dealer-bedrijven. Het begon letterlijk met één auto, en dan nog één en nog één, waar men alles haalde uit het lokale netwerk in de regio Waalwijk en Tilburg. In 2012, tijdens de kredietcrisis, begon het bedrijf te groeien door een aantal overnames. De eerste en belangrijkste overnames waren die van DirectLease en J&T Autolease. Dat betekende ook het begin van de activiteiten van Van Mossel buiten Nederland. Inmiddels staat de lease-divisie van Van Mossel in Nederland en in België stevig in de Top vijf.
Voor de toekomst rekent Van Mossel op ondernemend ondernemerschap, waarmee men snel kan inspelen op trends. Dat deed het al bij de opkomst van de private lease (inmiddels goed voor ongeveer 15% van de totale omzet) en dat doet het ook nu nog door zich te richten op bredere en ook duurzame mobiliteitspakketten. Met de opkomst van hybride werken door de gespannen arbeidsmarkt en de toegenomen focus op vitaliteit is het nodig om klanten hierin tegemoet te komen met flexibiliteit en betaalbaarheid, klinkt het.
Meer info: 03/554.29.00 of http://www.vanmossel.be
VAN MOSSEL AUTOMOTIVE GROEP
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.