Verschuivingen aan de top bij MediaMarkt Benelux en MediaMarktSaturn Groep

MediaMarkt Benelux voert enkele belangrijke verschuivingen door in de top van het management. De wijzigingen maken deel uit van bredere herschikkingen binnen de MediaMarktSaturn Retail Group en moederbedrijf Ceconomy.
Zo werd Faruk Kocabas benoemd tot general managing director van MediaMarkt Benelux. Hij volgt daarmee Remko Rijnders op, die recent is aangesteld als cfo ad interim van Ceconomy. Kocabas combineert deze functie ad interim met zijn huidige rol als general managing director van MediaMarkt Spanje, een positie die hij sinds 2023 bekleedt.
Naast zijn verantwoordelijkheid voor de Benelux wordt Kocabas ook ad interim coo van de MediaMarktSaturn Retail Group. In die hoedanigheid staat hij aan het hoofd van de cluster Spanje, Benelux, Turkije en Polen evenals het B2B-segment van de groep.
Faruk Kocabas werkt sinds 2016 voor MediaMarktSaturn en bekleedde eerder diverse leidinggevende functies in Turkije, waaronder managing director Commercial.
Daarnaast vertrekt Carsten Geilert, momenteel managing director Sales bij MediaMarkt Benelux, naar Duitsland. Hij wordt daar per 1 juni 2025 coo van MediaMarktSaturn Duitsland, als opvolger van Hubert Kluske. Geilert was sinds 2023 actief in de Benelux, na een eerdere loopbaan bij MediaMarkt Duitsland. De opvolging van zijn functie in de Benelux wordt binnenkort bekendgemaakt.
(+ FOTO)
(Faruk Kocabas is per 1 juni 2025 de nieuwe general managing director van MediaMarkt Benelux)
MEDIA MARKT - SATURN BELGIUM N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.