YEAT lanceert app voor last-minute reservaties in beste restaurants

YEAT (Knokke-Heist) stelt zijn nieuwe app voor. De start-up wil restaurantbezoekers snel en "last-minute" een tafeltje laten boeken bij hun favoriete restaurant, zonder dat weken op voorhand vast te leggen. Ook voor restauranthouders is de app welkom. Ze kunnen, dankzij de app, tafels snel en eenvoudig weer vrij geven. YEAT wordt begeleid door accelerator Start it @KBC.
YEAT zorgt ervoor dat men in een oogopslag ziet waar men snel en last-minute nog een hapje kan eten. De app maakt het mogelijk om de favoriete restaurants uit iemands omgeving (of de omgeving waar men wil eten) vastleggen. Als er een tafeltje vrij is, krijgt men een eenvoudige melding en kan men de reservering aannemen.
Vandaag toont de app een lijst van 120 restaurants, waar men als foodie een keuze uit kan maken. Alleen restaurants die zijn opgenomen in de gidsen Gault & Milau of Michelin komen in aanmerking.

Lore Aerts, co-founder van YEAT, verzorgt al enkele jaren de optimalisatie-flow van de restaurantboekingen bij het succesvolle, bekroonde Thaise restaurant Boo Raan in Knokke-Heist.
Voor de restauranthouder is aan YEAT geen financieel risico verbonden. Als de tafel niet wordt gereserveerd, betaalt de retauranthouder niets. Intussen bouwt YEAT volop aan integraties met de grootste reservatieplatformen, waardoor het nog makkelijker wordt voor restaurants om deze business-rooster te gebruiken.
Meer info:; 0468/16.77.07 of https://www.yeatapp.com.
YEAT
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.