Isabel verkoopt Zoomit aan Wolters Kluwer
Het Nederlandse Wolters Kluwer legt 325 miljoen euro op tafel voor overname van de boekhoudoplossingen van Isabel Group N.V. (Brussel). Daartoe horen Zoomit, ClearFacts, het in 2021 overgenomen Franse Clearnox (Tours) en het recent gelanceerde Flowin, dat Europese organisaties ondersteunt bij de omschakeling naar e-facuratie.
Met een omzet van zowat 34 miljoen euro in 2023 vertegenwoordigen de overgenomen activiteiten nagenoeg één derde van de inkomsten van Wolters Kluwer, dat in 2020 zijn opleidingspoot aan de NCOI Groep (Hilversum) verkocht.
Eind vorig jaar nam Doccle, de 50/50 joint-venture tussen Telenet en Isabel Group, bekend om zijn digitale administratieplatform, het klantenbestand van Zoomit integraal over. Deze strategische zet resulteerde in een spectaculaire toename van het aantal gebruikers van 2,9 naar 4,4 miljoen.
Isabel versterkt zijn focus op betalingsverkeer en de veilige integratie daarvan in bedrijfs-software via zijn producten Isabel6 (multibancair betalingsplatform), Ponto (open banking) en IntelliSuite (fraude-monitoring). Naast deze core-activiteit lanceerde Isabel recent het nieuwe dataplatform Kube voor de uitwisseling van geverifieerde bedrijfsgegevens.
Meer info: 015/36.10.00 of https://www.wolterskluwers.com
ISABEL GROUP
WOLTERS KLUWER BELGIE N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.