STOW INTERNATIONAL N.V.
Aanbieder van stockage-oplossingen Stow International N.V. (Wevelgem-Dottenijs), onderdeel van de Zwitserse Kardex Remstar International Group (Zürich), heeft in Shanghai zijn nieuwe fabriek geopend in de Qingpu Industrial Zone. Stow, dat vorig jaar met een 550-tal medewerkers een omzet van 171 miljoen euro haalde, is sinds 1993 actief op de Chinese markt. In 1996 startte men er productie-activiteiten op. De Stow-producten worden vandaaruit verdeeld naar Azië, het Midden-Oosten, Australië en Nieuw-Zeeland. De uitbreiding van de activiteiten noopte tot bijkomende productiecapaciteit. Stow investeerde derhalve 4 miljoen euro in een nieuwe fabriek op een totale terreinoppervlakte van 42 hectaren. Als gevolg van een en ander verdubbelt de onderneming zijn productiecapaciteit tot 25.000 ton per jaar. In 2006 investeerde Stow nog 17 miljoen euro in zijn Belgische vestiging te Dottenijs. In deze uiterst geautomatiseerde fabriek worden jaarlijks ongeveer 100.000 ton aan rekken geproduceerd voor klanten op de thuismarkt en in Europa. Later dit jaar zet Stow nieuwe investeringsprojecten op in onder meer Rusland en Oost-Europa. Meer info: 056/42.11.11 of http://www.stow.be.
STOW INTERNATIONAL N.V.
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Signals
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Activeer bedrijfs- en koop-signalen
- Mis geen zakelijke opportuniteiten
- Zie welke commerciële kansen kunnen ontstaan vooraleer ze besteld zijn
- Weet wanneer je best actie onderneemt en wie je moet contacteren
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers met een multi-mediaal verhaal