MOBISTAR N.V.
Mobistar N.V. (Brussel), onderdeel van de France Télécom-groep, heeft met Touring een contract voor M2M (machine-to-machine)-toepassingen getekend. Chauffeurs kunnen zodoende bij diefstal, ongeval of pech in heel Europa binnen enkele seconden in contact met de hulpdiensten treden. De opgeroep gebeurt ofwel volledig automatisch (bij ernstige impact), ofwel via eenvoudige bediening door de chauffeur in de wagen (ingeval van pech). De zogenaamde "Safe-Drive"-dienst bestaat uit een toestel in het voertuig met micro, luidspreker en twee toetsen, waarvan één voor dringende oproepen (SOS) en één voor technische oproepen (bij pech). Ook onderdeel van het communciatiesysteem zijn een GSM- en een GPS-antenne, een detectiesysteem verbonden met het chassis en een externe server die de door de SIM-kaart uitgezonden signalen opvangt en doorseint naar de beeldschermen en de telefoons van de tele-operatoren. Bij M2M-technologie communiceren SIM-kaarten met elkaar, die in andere toestellen dan een GSM of PC zijn geïnstalleerd, al dan niet na een menselijke toekomst. Meer info: www.mobistar.be.
MOBISTAR N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.