NITTO EUROPE N.V.
Nitto Europe N.V. (Genk) investeert 6 miljoen euro in een ecologische unit om solventen opnieuw in het productieproces in te zetten. Daarmee zal de dochter van de Japanse multinational Nitto Denko Corporation zijn CO2-uitstoot met 17% terugdringen (d.i. 5.000 ton minder op jaarbasis).
Nitto Europe gebruikt solventen bij de productie van lijmen voor de aanmaak van industriële kleefbanden, zoals oppervlaktebeschermende folies, dubbelzijdige kleefbanden en isolatie-kleefbanden.
Vooralsnog worden de solventen die tijdens het productieproces vrijkomen, afgezogen en verwerkt in een naverbrander.
Bedoeling van de huidige investering is ze op te vangen in een ecologische unit voor solvent-recuperatie. Van de 30.000 ton CO2 die Nitto jaarlijks uitstootte, waren er 20.000 ton afkomstig van de verbranding van solventen en 10.000 ton van de verbranding van aardgas.
Door een deel van de solventen te recupereren, verbrandt het bedrijf voortaan 45% minder solventen, waardoor de CO2-uitstoot met 9.000 ton zakt. Netto stemt dat overeen met zowat 5.000 ton minder CO2-uitstoot omdat meer aardgas wordt gebruikt ter compensatie van de warmterecuperatie.
Meer info: 089/360.111 of http://www.nittoeurope.com.
NITTO EUROPE N.V.
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.