SABIC BELGIUM N.V.

Sabic Belgium N.V., onderdeel van Saudi Basic Industries Corporation (SABIC, Riyadh), breidt de productiecapaciteit voor zijn STAMAX LGFPP composiet (lang-glasvezel versterkt polypropyleen) gevoelig uit. In juni ging het bedrijf van start met de bouw van een nieuwe productielijn, die normaliter in de tweede helft van 2013 in gebruik zal worden genomen.
De vraag naar STAMAX LGFPP-composiet zwengelt vooral aan in de automotive-sector. Composiet wordt door de autoconstructeurs steeds vaker gebruikt omwille van hun robuuste eigenschappen en licht gewicht. Dart vertaalt zich in minder brandstofverbruik en emissies.
SABIC's specialty compounding-fabriek in Genk is amper twee jaar in bedrijf. Het is nog steeds de grootste greenfield polypropyleen-compoundering-unit in Europa.
Meer info: 089/57.47.00 of www.sabic-genk.be.
SABIC BELGIUM N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.