THV MERMAID
THV Mermaid heeft de concessie verkregen voor de bouw van het zevende en laatste windmolenpark in de Noordzee binnen het gebied dat in de KB's van 12 december 2000 en van 3 februari 2011 is voorzien voor de ontwikkeling van installaties voor de productie van elektriciteit uit water, stromen of winden. THV Mermaid bestaat uit Otary R.S. N.V. (65%) en Electrabel, Groep GDF Suez (35%). Otary RS verenigt Aspiravi, DEME, Electrawinds, Nuhma, Power@Sea, Rent-A-Port, Socofe en SRIW Environnement. Het project van THV Mermaid zal voorrang geven aan de meest innovatieve turbines die op het moment van de bouw van het project beschikbaar zijn.
Krachtige windturbines met een eenheidscapaciteit van 6 à 7 MW zullen het mogelijk maken zo'n 450 MW op te wekken. Tussen de windturbines in zullen golfenergieconvertoren worden geplaatst, goed voor een bijkomende capaciteit van 20 MW.
Het energiepark zal in de zone ten noorden van de Bligh Bank worden gebouwd. Deze zone, met een oppervlakte van meer dan 28 km² op zowat 50 kilometer van de kust, is de meest noordelijke van het gebied dat voor de bouw van hernieuwbare energieparken door de federale overheid werd gereserveerd.
Eens volledig operationeel, zal het windturbinepark elektriciteit produceren gelijk aan het jaarlijks verbruik van 500.000 gezinnen.
In functie van de toekenning van de nodige vergunningen en van het regelgevend kader, zullen de eerste windturbines vanaf 2016 in gebruik worden genomen, het volledige park tegen eind 2017.
Meer info: 059/34.07.11.
MERMAID THV
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.