Is wat u wilt verenigbaar met wat uw klant wilt?
Men brengt dan boodschappen die inspelen op de behoeften van de prospect of klant. Maar, en hier komt de kat op de koord, men verandert intern de feitelijke doelstelling niet. Die blijft ‘geld verdienen’. De commerciële houding wordt vervolgens een soort leugen en dit heeft enkele gevolgen die succes in de weg kunnen staan:
• men kan niet open communiceren met de prospect/klant, hij mag niet alles weten;
• medewerkers worden onzeker over waar het bedrijf nu precies voor staat;
• medewerkers (sommige toch) voelen zich niet lekker in deze ‘dubbele’ houding.
• managers kunnen mensen moeilijker op één lijn krijgen en motiveren;
• klanten ontvangen uw boodschappen argwanend;
• product- en dienstenontwikkeling worden in eerste instantie afgewogen tegenover wat de meerwaarde is voor het eigen bedrijf en dan pas voor de klant;
• ...
U merkt het al, er ontstaan heel wat tegengestelde krachten die een vlot verloop van organisatorische processen bemoeilijken. De focus van heel wat acties begint stilaan fout te liggen. Medewerkers doen dingen die elkaar tegenwerken. Het inzicht in de markt en de klant wordt moeilijker.
De juiste interne vragen, die een echt antwoord voor de klant zouden vormen, worden minder scherp gesteld. Men verliest een stuk geloofwaardigheid. Men komt in een prijspolitiek terecht waarbij de marges onder druk komen te staan.
Wanneer de nadruk daarentegen komt te liggen op wat voor de klant echt een meerwaarde betekent en men vervolgens kijkt hoe men dit op een solvabele manier kan ontwikkelen en vermarkten, dan komt men in een heel ander verhaal terecht. Geld verdienen is dan niet langer een doel maar een gevolg. Hoe meer u de behoeften van de klant invult, hoe meer geld u verdient.
Hoe meer geld u verdient, hoe meer u kan investeren in een betere organisatie en betere producten die beantwoorden aan de behoeften van uw klanten. Hoe meer tevreden de klant is, hoe meer die u aanbeveelt bij anderen. U begrijpt het al.
Door de intentie en de aandacht echt te verleggen naar het helpen van de klant, wordt het heel wat gemakkelijker om alle acties in en buiten uw onderneming te aligneren en creëert u heel wat bereidwilligheid bij klanten en interne medewerkers om bij te dragen tot het bedrijfsdoel.
Uw onderneming wordt zelfs aantrekkelijker en u zal ook gemakkelijker de juiste medewerkers aantrekken.
Hopelijk kan dit inzicht u helpen bij het leiden van uw zaak of onderneming
U-MAN BELGIUM N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.