Aflossing van de wacht bij Ontwerpbureau Pauwels

Michel Pauwels, oprichter van Ontwerpbureau Pauwels B.V. (Leuven), geeft na 35 jaar de fakkel door aan Heidi Heijens, die al meer dan 25 jaar als landschapsarchitect in het kantoor actief is. Haar wacht de uitdaging de groei van het ontwerpbureau verder te zetten.
Oprichter Michel Pauwels legde de basis voor het succes van het ontwerpbureau. Er werden fraaie projecten verwezenlijkt. Als het kantoor op dat elan wil verdergaan moet er volgens de nieuwe bewindsvrouw meer expertise in huis worden gehaald.

Het Leuvense kantoor telt zes landschapsarchitecten en stedenbouwkundigen en heeft doorheen de jaren een specifieke expertise in landschapsarchitectuur opgebouwd. De ontwerpen vinden het evenwicht tussen creativiteit en functionaliteit. Basisprincipe in elk ontwerp is de subtiele, harmonieuze integratie van groen, vaak in een stedelijke context.
ONTWERPBUREAU PAUWELS B.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.