Alcomotive herschikt organisatie

Olivier Sermeus, de nieuwe coo van Alcomotive N.V. (Kontich), herschikt de organisatie met het oog op optimale samenwerking en schaalvoordeel.
De bedrijfsvoertuigenmerken binnen Alcomotive (Maxus en Isuzu) worden in één cluster onder leiding van Olivier Heymans gebracht. Hij wordt eindverantwoordelijke voor deze merken in alle landen waar Alcomotive actief is. Voor het ambitieuze merk Maxus wordt Heymans bijgestaan door general manager Thijs Janssen.
De twee personenwagenmerken binnen Alcomotive met vooralsnog de kleinste volumes (MG en SsangYong) krijgen Herman Claes (foto) als eindverantwoordelijke. Hij kan rekenen op de ruggensteun van country managers Catherine Free (MG) en Jonathan Petit (SsangYong).
Samen met de installatie van een nieuwe LCV-cluster en de groepering van de merken MG en SsangYong koos Alcomotive ook voor een verschuiving van de PR-verantwoordelijkheden binnen de groep. Voortaan is Wim Dom aanspreekpunt voor de merken Hyundai, Maxus en Isuzu. Bart Hendrickx neemt op zijn beurt de merken Suzuki, SangYong en MG voor zijn rekening. Voor corporate aangelegenheden binnen Alcomotive blijft William Meerschaut woordvoerder.

ALCOMOTIVE N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.