David Herman nieuwe after-sales business & quality director bij Renault België Luxemburg
Sinds 1 mei 2024 neemt David Herman de rol op zich van after-sales business & quality director bij Renault België Luxemburg. Hij volgt Juri Quarchioni op, die een nieuwe positie heeft aanvaard als after-sales business & quality performance director binnen het International Cluster. Herman rapporteert in zijn nieuwe functie rechtstreeks aan Martin Domise, algemeen directeur van Renault België Luxembourg.
David Herman vatte zijn carrière in de automobielsector aan bij FCA in Italië, waar hij twee jaar werkte alvorens over te stappen naar de Benelux-regio. Gedurende zijn 17-jarige carrière bij de Fiat Group heeft hij diverse functies bekleed, variërend van productbeheer en marketing tot verkoop, logistiek en verkoopsplanning.
In 2019 maakte Herman de overstap naar Nissan Benelux, waar hij verantwoordelijk was voor de ontwikkeling van het dealer-netwerk. Een jaar later werd hij benoemd tot corporate sales director van Nissan voor Belux.
In 2022 trad Herman in dienst bij Renault België Luxemburg als network manager. In zijn nieuwe rol als after-sales business & quality director zal hij zich inzetten om de kwaliteit en dienst na-verkoop binnen het bedrijf naar een hoger niveau te tillen, met als doel de service-kwaliteit en klanttevredenheid verder te verbeteren.
RENAULT BELGIE LUXEMBURG N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.