Deel haalt 300 miljoen dollar op in Serie E-financieringsronde

Deel, het internationale platform voor HR- en loonbeheer, heeft in een nieuwe Serie E-financieringsronde 300 miljoen USD (256 miljoen euro) opgehaald. De ronde werd geleid door Ribbit Capital, met deelname van bestaande investeerders Andreessen Horowitz, Coatue Management, General Catalyst en Green Bay Ventures. Daarmee stijgt de waardering van het bedrijf tot 17,3 miljard dollar.
De investering volgt op een recordjaar waarin Deel zijn derde opeenvolgende winstgevende jaar realiseerde en voor het eerst de kaap van 100 miljoen dollar maandelijkse inkomsten en 1 miljard dollar aan jaarlijkse terugkerende inkomsten overschreed. Het bedrijf ondersteunt inmiddels meer dan 37.000 ondernemingen en 1,5 miljoen werknemers in meer dan honderdvijftig landen, en verwerkt jaarlijks 22 miljard dollar aan loonbetalingen.
Deel zal het nieuwe kapitaal gebruiken om strategische overnames te versnellen en zijn wereldwijde aanwezigheid verder uit te bouwen. Daarnaast wil het bedrijf de eigen payroll-infrastructuur uitbreiden om tegen 2029 in meer dan honderd landen native payroll aan te bieden. Een belangrijk deel van de investering gaat ook naar de verdere integratie van artificiële intelligentie in de HR- en payroll-suite, met de bedoeling om processen verder te automatiseren en de efficiëntie te verhogen.
Het groeitempo van Deel blijft hoog in alle segmenten. De Amerikaanse payroll- en PEO-activiteiten namen met 1.500% toe, de HR-producten met 600% en de globale payroll met 450%. Ook Deel Immigration (+220%) en Deel IT (+410%) lieten stevige stijgingen optekenen. Het aantal klanten dat drie of meer producten gebruikt, steeg met 480% terwijl het gebruik van vier of meer producten toenam met 1.200%. Nieuwe klanten als LEGO, Puma, Capgemini, Klarna, FedEx en Novo Nordisk illustreren de toenemende rol van Deel als wereldwijde HR- en payroll-partner.
Meer info: https://www.deel.com
DEEL
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.