Embuild Foundation bekroont vier bedrijven met "MVO-award"
Embuild Foundation, het maatschappelijk initiatief van bouwfederatie Embuild, heeft vier bouw- en installatiebedrijven onderscheiden met een "MVO-award" voor hun inzet in sociale en maatschappelijke projecten. Cordeel, SPIE Belgium, Louis De Waele en Atriatech ontvangen elk 10.000 euro om hun initiatieven te versterken. De awards erkennen bedrijven die via samenwerkingen kwetsbare groepen ondersteunen en zo bijdragen tot een inclusievere samenleving.
Met de jaarlijkse "MVO-Awards" zet Embuild Foundation bedrijven in de kijker die zich actief inzetten voor sociale projecten. De initiatieven richten zich op onder meer integratie van personen met een afstand tot de arbeidsmarkt, ondersteuning van mensen in armoede en het verbeteren van het welzijn van zieke kinderen. Door samenwerking met non-profit organisaties, bedrijven en overheden willen de deelnemende ondernemingen een positieve maatschappelijke impact realiseren.
De editie van dit jaar bekroont vier projecten die elk op een andere manier bijdragen aan sociale vooruitgang:
- Cordeel (Temse) werkt samen met Buurman V.Z.W., een circulaire bouwmarkt die opleiding en werkervaring biedt aan mensen met beperkte toegang tot de arbeidsmarkt.
- SPIE Belgium (Anderlecht) ondersteunt via Time4Society projecten die gericht zijn op armoedebestrijding en het welzijn van kwetsbare doelgroepen.
- Louis De Waele (Watermaal-Bosvoorde) draagt bij tot de activiteiten van Jobroad, dat via tewerkstelling de integratie bevordert van kansarme groepen en tegelijk mee inspeelt op arbeidskrapte.
- Atriatech (Spa) steunt Good-4you bij het initiatief Noël Magique à l’Hôpital, dat kinderen in het ziekenhuis extra comfort biedt met speelgoed en persoonlijke attenties.
Naast de vier winnende initiatieven waardeert Embuild Foundation ook de overige projecten die dit jaar werden ingediend. De organisatie benadrukt dat alle deelnemende bedrijven bijdragen tot een warmere en meer inclusieve samenleving. De awards vormen voor de sector een stimulans om maatschappelijke betrokkenheid verder te verankeren.
EMBUILD V.Z.W.
CORDEEL N.V.
SPIE BELGIUM N.V.
ATRIATECH N.V.
LOUIS DE WAELE N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.