Exhibitly haalt 1,4 miljoen euro op voor AI-laag boven B2B-event websites
De Gentse start-up Exhibitly heeft 1,4 miljoen euro opgehaald in een pre-seed ronde. Het bedrijf ontwikkelt een AI-personalisatielaag voor B2B-event websites en wil daarmee bezoekers sneller naar relevante sessies, sprekers en exposanten leiden. Tegen eind 2027 wil Exhibitly uitgroeien tot een internationale referentie in B2B-event intelligentie.
Exhibitly, een Gentse AI-startup actief in event-technologie, heeft 1,4 miljoen euro opgehaald in een pre-seed financieringsronde. De ronde werd geleid door New School VC, met deelname van 100IN, Allusion en verschillende privé-investeerders, onder wie Louis Jonckheere, Jeroen De Wit, Pieter Vanermen en Tanguy Serraes.
Met het kapitaal wil Exhibitly zijn team uitbreiden, het product verder ontwikkelen en de internationale commerciële uitrol versnellen. Het bedrijf telt vandaag drie medewerkers en wil doorgroeien naar zeven.
Exhibitly ontwikkelt technologie voor B2B-event organisatoren. De oplossing legt een AI-laag bovenop bestaande event websites. Bezoekers vullen hun functietitel en bedrijfsnaam in en krijgen vervolgens binnen enkele seconden een gepersonaliseerde mini-website te zien, met de sessies, sprekers en standhouders die voor hen het meest relevant zijn.
Volgens Exhibitly klikt 30 procent van de gebruikers van de tool door naar de registratiepagina. Dat zou 10 tot 20 keer meer zijn dan bij klassieke event websites. Voor organisatoren is de opstart laagdrempelig: de technologie leest de bestaande event website automatisch uit en verrijkt de inhoud met AI, zonder dat technische integraties nodig zijn.
De start-up speelt in op een structurele uitdaging in de internationale event-sector. Jaarlijks vinden wereldwijd naar schatting 35.000 vakbeurzen plaats. Organisatoren investeren aanzienlijke budgetten om bezoekers naar hun websites te trekkene maar de conversie naar effectieve registraties blijft onder druk staan. Zeker bij B2B-events is de beslissing om een beurs te bezoeken vaak rationeel en tijdsintensief: bezoekers willen vooraf weten of een event voldoende relevant is om reistijd, verblijf en agenda vrij te maken.
Exhibitly werd opgericht door Hendrik Franck en Brent Coppens. Eerder werkten zij aan ReadyEvent, een project management tool voor event-planners onder de vleugels van Start it @KBC. Na beperkte tractie werd dat project stopgezet en volgden meerdere pivots, waarna het huidige concept ontstond.
In negen maanden tijd tekende Exhibitly naar eigen zeggen 114 events. Tot de klanten horen onder meer Informa, Easyfairs, Kortrijk Expo en het Dubai World Trade Centre. Vanuit Gent bedient de start-up vandaag klanten in het Verenigd Koninkrijk, de Verenigde Staten, het Midden-Oosten, Afrika en Azië. Het bedrijf geeft aan sinds de start cashflow-positief te zijn.
Naast de huidige oplossing voor organisatoren werkt Exhibitly aan een tweede product voor exposerende bedrijven. Daarmee wil de start-up inspelen op de miljoenen ondernemingen die jaarlijks wereldwijd deelnemen aan vakbeurzen. Ambitie is om tegen eind 2027 duizend events te bedienen en internationaal uit te groeien tot een referentie in B2B-event intelligentie.
Meer info: https://exhibitly.ai
Wie kan kopen van Exhibitly?
Exhibitly is vooral relevant voor B2B-event organisatoren, beursorganisatoren, congresorganisatoren, sectorfederaties, expohallen en internationale event-platformen die hun registratieconversie willen verhogen.
Ook organisatoren met dure bezoekersacquisitie, internationale doelgroepen of complexe programma’s kunnen baat hebben bij personalisatie. Denk aan vakbeurzen, technologiecongressen, industriële events, HR-events, bouw- en vastgoedbeurzen, medische congressen, logistieke beurzen en sectorgebonden netwerk-events.
Daarnaast komt de toekomstige oplossing voor exposanten in beeld voor bedrijven die deelnemen aan beurzen en meer rendement uit hun aanwezigheid willen halen. Zij zoeken betere lead-generatie, voorbereiding van bezoekers, stand-trafiek, meeting planning en opvolging na het event.
Wie kan verkopen aan Exhibitly?
De kapitaalronde en internationale ambitie maken Exhibitly interessant voor leveranciers in verschillende domeinen:
- AI- en data-infrastructuur;
- cloud hosting en cybersecurity;
- CRM- en marketing-automatisering;
- sales tooling en lead enrichment;
- UX, product design en conversie-optimalisatie;
- internationale PR en B2B-marketing;
- recruitment en employer branding;
- legal, privacy en GDPR-compliance;
- finance, accounting en scale-up begeleiding;
- partnerships met event software, ticketing-platformen en registratie-tools.
Voor bestaande leveranciers in de event-sector is dit ook een waarschuwingssignaal. Exhibitly positioneert zich niet als klassieke event software, maar als intelligentielaag bovenop bestaande websites. Daardoor kan het snel binnen komen bij organisatoren zonder zware integratieprojecten. Leveranciers van event websites, ticketing, matchmaking, event apps en registratietechnologie doen er goed aan te bekijken of Exhibitly een partner, concurrent of integratielaag kan worden.
Waarom dit nieuws belangrijk is
Exhibitly toont hoe AI in B2B niet alleen wordt ingezet voor content-creatie, maar vooral voor conversie en commerciële relevantie. De start-up vertrekt vanuit een herkenbaar probleem: veel event websites bevatten voldoende informatie, maar tonen die niet op maat van de individuele bezoeker.
Voor de event-sector is dit een verschuiving van statische websites naar gepersonaliseerde beslissings-interfaces. Voor B2B-marketeers is het signaal breder: wie dure traffic koopt, moet sneller aantonen waarom een aanbod relevant is voor de bezoeker.
EXHIBITLY
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.