Franke Group versterkt wereldwijde marktpositie met overname Nokite
De Zwitserse Franke Group (Aarburg), wereldwijd toonaangevend in keukenoplossingen, palmt Nokite EcoSmart Water Heating Systems Co., Ltd. (Guangdong) in, een Chinese pionier in de productie van hoogwaardige roestvrijstalen keukenkranen en -accessoires. Deze strategische acquisitie versterkt Franke’s marktpositie in het segment van loodvrije en innovatieve keukenkranen en biedt nieuwe groeimogelijkheden binnen de snel groeiende waterbehandelings- en zuiveringsmarkt.
Nokite, opgericht in China meer dan twintig jaar geleden, staat bekend als een koploper in RVS-technologie en was de eerste ontwikkelaar van roestvrijstalen kranen in China. Met ongeveer honderdvijftig medewerkers en een bewezen staat van dienst op het gebied van productie-expertise en innovatieve oplossingen, biedt Nokite een perfecte aanvulling op Franke’s Home Solutions-afdeling.
De overname sluit aan bij de ambitie van de Franke Group om verder te groeien in duurzame, loodvrije keukenoplossingen. Daarnaast speelt de toenemende vraag naar milieuvriendelijke en hygiënische keukensystemen een sleutelrol in deze strategische beslissing.
De acquisitie levert een aantal strategische voordelen op, zoals de:
* Uitbreiding van het productportfolio: Nokite's expertise in hoogwaardige, multifunctionele RVS-kranen sluit naadloos aan bij de premium positionering van Franke.
* Groei in loodvrije oplossingen: Door strengere regelgeving en groeiende vraag naar loodvrije producten kan Franke profiteren van een versnelde adoptie van RVS-producten.
* Toename van de productiecapaciteit: De overname stelt Franke in staat om de capaciteit van Nokite optimaal te benutten en waarde te creëren door schaalvoordelen.
Franke Home Solutions, de residentiële keukenafdeling van de groep, genereerde vorig jaar een netto-omzet van 932 miljoen CHF (1 miljard euro). Het productaanbod omvat systemen en oplossingen voor koken, schoonmaken, luchtzuivering en afvalverwerking, en breidt zich verder uit naar andere toepassingen binnen het huishouden. De Franke Group is actief in meer dan 35 landen en biedt complete keukenoplossingen voor woningen en commerciële toepassingen. De groep behaalde in 2023 een netto-omzet van circa 2,42 miljard Zwitserse frank en telt wereldwijd meer dan 7.700 medewerkers.
Meer info: 054/310.311 of https://www.franke.be
FRANKE N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.