Group Achiel De Witte neemt Vanderpooten-Anckaert over

De Belgische groenten- en fruitgroothandel Group Achiel De Witte (Brussel) neemt via dochteronderneming Bollaerts Primeurs N.V. het handelsfonds over van Vanderpooten-Anckaert B.V. (Sint-Pieters-Leeuw), dat op verschillende locaties in België activiteiten ontplooit.
Group Achiel De Witte, één van de grootste groothandelaars in groenten en fruit in België met een omzet van bijna 300 miljoen euro, breidt zijn activiteiten uit door de overname van het handelsfonds van Vanderpooten-Anckaert B.V. Dit bedrijf is actief op locaties in Brussel, Vlezenbeek, Sint-Katelijne-Waver en Overijse.
De twee bedrijven zullen gezamenlijk opereren onder de naam Vanderpooten-Primeurs N.V.. Alle twintig medewerkers en vier bestuurders van Vanderpooten-Anckaert blijven aan boord. Samen met Group Achiel De Witte zullen ze de bestaande klanten- en leveranciersrelaties voortzetten.
De transactie kwam tot stand na bemiddeling van SDM Corporate Finance Group (Antwerpen) dat als exclusief M&A-adviseur voor Vanderpooten-Anckaert optrad.
Meer info: 02/242.62.00 of https://www.groupadw.be.
GROUP ACHIEL DE WITTE
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.