Leasys versterkt management team in België

Leasys, de joint-venture tussen Stellantis en Crédit Agricole Personal Finance & Mobility, versterkt zijn Belgisch management team. Onder leiding van managing director Joel Fernandes en met de recente aanstelling van Frederic Denies als sales director, zet Leasys België in op verdere groei en innovatie in de mobiliteitssector.
Leasys België heeft zijn wagenpark in 2024 al verdubbeld, waarmee het bedrijf zijn groei-ambities bevestigt in een strategische markt. De samenwerking met Stellantis en Crédit Agricole biedt een stevige basis: Stellantis levert een sterk distributienetwerk en voertuigbron terwijl Crédit Agricole financiële slagkracht en geavanceerde technologieën inbrengt.
Om de groei te ondersteunen, verwelkomt Leasys Frederic Denies als sales director. Met zijn uitgebreide ervaring in de Belgische mobiliteitsmarkt, zal Denies een sleutelrol spelen in de verdere expansie van Leasys.
LEASYS BELGIUM
STELLANTIS N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.