Shurgard breidt capaciteit uit met nieuw gebouw in Nederlandse Hoorn
Shurgard Self Storage, de grootste eigenaar en exploitant van self-storage faciliteiten in Europa, heeft een gebouw aangekocht in Hoorn (Nederland) om de capaciteit in de regio Noord-Randstad verder uit te breiden. De opening is voorzien in 2026.
Het nieuwe pand van circa 3.500 m² ligt naast de bestaande vestiging in Hoorn en zal plaats bieden aan ruim 400 extra opslag-units, verspreid over meerdere verdiepingen en inclusief buiten-units met directe toegang. Daarmee groeit de totale vestiging uit tot ongeveer 940 units en 5.600 m² verhuurbare oppervlakte. De locatie ligt in een commerciële zone, tegenover woongebouwen, en zal dankzij een vergrote gevel langs de hoofdweg meer zichtbaarheid krijgen.
De directe projectkosten worden geraamd op 6,7 miljoen euro, met een verwacht rendement bij voltooiing van circa 9%. Met dit project wil Shurgard inspelen op de toenemende vraag naar opslagruimte in de regio.
Shurgard exploiteert in totaal zeventig vestigingen in Nederland en heeft er het grootste marktaandeel. Op Europees niveau beschikt de onderneming over 340 faciliteiten, goed voor 1,7 miljoen m² verhuurbare oppervlakte in zeven landen.
Meer info: 02/229.56.11 of https://www.shurgard.com
SHURGARD EUROPE B.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.