Stellantis Pro One lanceert nieuw "CustomFit"-programma
Stellantis Pro One, de business-unit Commercial Vehicles van Stellantis, pakt uit met het nieuwe "Stellantis CustomFit"-programma, gericht op de gepersonaliseerde aanpassing van lichte bedrijfsvoertuigen (LCV's). Dit programma biedt bedrijven een op maat gemaakte oplossing voor hun specifieke behoeften, waarbij kwaliteit en veiligheid worden gegarandeerd door nauwe samenwerking met meer dan vierhonderd gecertificeerde partners wereldwijd.
Het "CustomFit"-programma stelt Stellantis in staat om voertuigen aan te passen aan de unieke vereisten van klanten, van kleine bedrijven tot grote vloten. Dankzij de samenwerking met gecertificeerde partners, kunnen klanten profiteren van een breed scala aan op maat gemaakte oplossingen, variërend van vrachtwagens met tippers tot campers en koelvoertuigen. Deze strategie zorgt voor een optimale integratie van technologische functies terwijl tegelijk de hoogste normen van veiligheid en betrouwbaarheid worden gehandhaafd.
Naast dit programma benadrukt Stellantis ook de innovatie in waterstoftechnologie (FCEV), waarbij het bedrijf het eerste in Europa is dat middelgrote waterstof-aangedreven bestelwagens aanbiedt, met plannen om binnenkort ook grote modellen toe te voegen. Deze voertuigen hebben een bereik van meer dan 500 kilometer en kunnen in slechts 5 minuten worden bijgetankt, zonder concessies te doen aan de laadcapaciteit. Stellantis gelooft sterk in de potentie van waterstof als een belangrijke pijler in de energietransitie en zet zich in voor duurzame, emissievrije mobiliteit.
Bovendien introduceert Stellantis nieuwe aandrijfsystemen, zoals de Multijet 4.0-motor en de AT8 automatische transmissie, die de CO2-uitstoot met maar liefst 10% verminderen. Deze innovaties, samen met de CustomFit-aanpassingen, versterken de positie van Stellantis als marktleider in de bedrijfsvoertuigensector, waarbij flexibiliteit, technologie en duurzaamheid centraal staan.
Meer info: https://www.stellantis.com
STELLANTIS N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.