TOPradio wil 250.000 euro ophalen via crowdlending voor uitbreiding zenderpark

TOPradio N.V. (Roeselare) heeft binnen een maand al 184.500 euro opgehaald van de beoogde 250.000 euro via het crowdlending-platform Winwinner. Met het opgehaalde geld wil de dancetopper zijn bestaande FM-zenderpark en on-line radiostations uitbreiden. Met nog vijf weken te gaan, ziet het ernaar uit dat het bedrijf zijn doelstellingen moeiteloos zal halen.
TOPradio is al een kwarteeuw actief met onweerstaanbare dance en beats op FM, DAB+ en on-line. De zender heeft, naast DAB+ zenders Tomorrowland One World Radio en TOPversuz, ook diverse on-line nichekanalen zoals TOPretroarena, TOPtechno, TOPschaamteloos, TOPbam en TOPzen.
Om zijn zenderpark uit te breiden en meer on-line kanalen op te starten, lanceerde TOPradio een project op het Winwinner-platform. Met het opgehaalde geld wil de radio nieuwe FM-zenders en digitale uitrol van extra on-line kanalen financieren. Het plan is ook om te investeren in de basis, zoals de vernieuwing van FM-zendinstallaties.

Investeerders kunnen de radio - tegen een aantrekkelijk rendement - een lening toekennen, waardoor TOPradio meer financiële slagkracht heeft om sneller te investeren.
Meer info: 09/227.99.11 of https://www.topradio.be.
TOPRADIO N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.