Triodos Bank benoemt Marcel Zuidam tot nieuwe ceo

De raad van commissarissen van Triodos Bank N.V. heeft zijn intentie kenbaar gemaakt om Marcel Zuidam te benoemen tot chief executive officer (ceo) en voorzitter van de directie van de bank. Hij volgt Jeroen Rijpkema op, die in mei 2025 zal terugtreden.
Marcel Zuidam brengt meer dan dertig jaar ervaring in de financiële sector mee. Hij was sinds 2019 ceo van Nationale-Nederlanden Bank, waar hij een centrale rol speelde in de digitale transformatie en de uitbreiding van het retail banking-aanbod. Daarvoor vervulde hij diverse leidinggevende functies binnen de Nederlandse financiële sector, waaronder als chief transition officer bij NN Bank.
Zuidam zal per 1 april 2025 in dienst treden als bijzonder adviseur van de directie zodat een soepele overdracht met huidig ceo Jeroen Rijpkema kan plaats vinden. De benoeming wordt definitief na de algemene vergadering van aandeelhouders op 23 mei 2025.
TRIODOS BANK N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.