WERKGEVERSFEDERATIE VOOR DE INTERNATIONALE HANDEL, HET VERVOER EN DE LOGISTIEK

Transport en Logistiek Vlaanderen en het Vlaamse Logistiek Verbond hebben beslist toe te treden tot de Werkgeversfederatie voor de Internationale Handel, het Vervoer en de Logistiek.
Aldus versterkt de werkgeversfederatie in het paritair comité 226 zijn representativiteit. Het paritair comité 226 is bevoegd voor de 41.000 bedienden van de sector internationale handel, vervoer en logistiek.
LBC-NVK, BBTK, ACLVB en CNE vertegenwoordigen de belangen langs vakbondszijde van de bedienden, aan werkgeverskant is dat de Werkgeversfederatie voor de internationale handel, het vervoer en de logistiek.
Met FEBETRA, Transport en Logistiek Vlaanderen, Vlaams Logistiek Verbond (VLV), Nationaal forum Logistiek (Nafolo), Belgian Courier Association, Nationale Federatie der Verenigingen van Scheepsagenten en -makelaars van België (Naves), Koninklijke Belgische Redersvereniging (KBRV), Confederatie der Expediteurs van België (CEB) en Werkgeversverbond der Belgische havens, vertegenwoordigt de Werkgeversfederatie voor de internationale handel, het vervoer en de logistiek meer dan 90 % van de tewerkstelling in de sector, verspreid over gans België.
Meer info: 03/221.99.90.
WERKGEVERSFEDERATIE VOOR DE INTERNATIONALE HANDEL, HET VERVOER EN DE LOGISTIEK
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.