The Searchers nieuwe speler in de filmdistributie
The Searchers N.V. (Antwerpen) is een onlangs opgerichte spin-off van Zest & C° B.V.B.A. (Antwerpen). Waar de oorspronkelijke activiteiten van moederbedrijf Zest & C° bestonden uit management-ondersteuning aan bedrijven uit de film- en mode-industrie en de verkoop en productie van consumptie-ijs, houdt The Searchers zich bezig met het management, de investeringen en de feitelijke distributie van filmactiviteiten.
Het jonge bedrijf kan op de steun van privé-investeerders rekenen. Inmiddels sloot The Searchers al deals met vooraanstaande filmproducenten als Sierra/Affinity, Lakeshore en MK2. Voorts werd ook een samenwerking opgezet met Hollywood-studio STX Entertainment.
Ambitie van The Searchers is jaarlijks zes tot negen Engelstalige titels uit te brengen van onafhankelijke producenten, bovenop zeven à negen films van STX Entertainment. Lokaal werkte de start-up intussen al met klanten als iTunes, Telenet, Proximus, Medialaan, HBO, Kinepolis, UGS, Utopolis en anderen.
De kantoren van The Searchers N.V. zijn gevestigd te 2000 Antwerpen, Oostenstraat 50 B.9. Telefoon: 03/689.80.47. URL: http://www.thesearchers.be.
THE SEARCHERS N.V.
INNOTEK V.Z.W.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.