Nieuwe EU-richtlijn tegen nepgeneesmiddelen van kracht
De Europese richtlijn verplicht fabrikanten om verpakkingen met van unieke barcodes toe te rusten. De fabrikanten moeten producten verzegelen en de unieke identificatiekenmerken uploaden naar een Europese hub die de gegevens uitwisselt met nationale Medicijnen Verificatie Systemen (MVS). Groothandelaars en logistieke leveranciers zullen dan de geleverde medicijnen moeten verifiëren in het nationale MVS. Vervolgens hebben apothekers de taak om de medicatie te scannen, de authenticiteit te verifiëren en ze in de nationale gegevensdatabank te desactiveren. Pas dan krijgt de consument zijn medicatie mee naar huis.
België is klaar voor de nieuwe richtlijn. In ons land hebben de geneesmiddelenwaakhond FAGG en het BeMVO, dat geneesmiddelen verifieert, de voorbije jaren door automatisering al sterk ingezet op de beveiliging van de zorgketen. Met de CNK-code worden medicijnen al langer geïdentificeerd voor de terugbetaling. Vanaf mei 2020 geldt ook de Europese Verordening Medische Hulpmiddelen (MDR). Vanaf dan verplicht Europa om ook alle medische instrumenten in operatiekwartieren te serialiseren.
ZETES N.V.
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Activeer bedrijfs- en koop-signalen
- Mis geen zakelijke opportuniteiten
- Zie welke commerciële kansen kunnen ontstaan vooraleer ze besteld zijn
- Weet wanneer je best actie onderneemt en wie je moet contacteren
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers met een multi-mediaal verhaal