HEMA bouwt netwerk verder uit
In 2023 opende HEMA negen nieuwe winkels in zijn kernlanden België, Nederland en Frankrijk, waaronder de 100e winkel in België. Ook werden in Nederland 19 winkels vernieuwd met een nieuw winkelconcept. Verder investeerde HEMA in zijn on-linekanaal, zodat fysiek en on-line winkelen naadloos op elkaar aansluiten. Voor 2024 plant HEMA de verbouwing van circa 125 winkels en de opening van 15 nieuwe winkels, waarvan 10 in België en Frankrijk.
In België opende HEMA in 2023 drie nieuwe winkels, waarmee het totaal aantal winkels op 101 kwam. In 2024 zijn reeds twee nieuwe winkels geopend in Ixelles en Namen, met nog vier geplande openingen in Antwerpen (de Keyserlei), Maldegem, Pelt en Zoersel. De winkel in Ukkel wordt deze zomer verbouwd naar het nieuwe winkelconcept.
Sinds 1926 streeft HEMA naar een beter alledaags leven in een mooiere wereld. HEMA staat bekend om zijn duurzaamheid, goede kwaliteit en typisch Nederlands ontwerp tegen scherpe prijzen. Met ca. 30.000 producten en diensten, ruim 740 winkels en 17.000 medewerkers (inclusief franchise-vestigingen) blijft HEMA zijn klanten wereldwijd bedienen. HEMA kijkt terug op een succesvol 2023, met het derde opeenvolgende jaar van stijgende omzet en winst. De bruto-omzet steeg met 7,4% naar 2.112 miljoen euro terwijl de winst voor belastingen meer dan verdubbelde van 31,6 miljoen euro in 2022 naar 61,2 miljoen euro in 2023.
Meer info: 02/514.38.79 of https://www.hema.com
HEMA BELGIE B.V.
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.