Leasys en Europese Investeringsbank investeren 600 miljoen euro in emissievrije wagenparken
Leasys heeft een financieringsovereenkomst gesloten met de European Investment Bank (EIB) om zero-emissiemobiliteit in Europa versneld uit te rollen. In het kader van het Pan-European Clean Fleet Transport-project investeren beide partijen elk 300 miljoen euro, goed voor een totaal van 600 miljoen euro. Met deze middelen zal Leasys een vloot van 24.000 emissievrije voertuigen inzetten in tien Europese landen, waaronder Italië, Frankrijk, Duitsland, Spanje en Portugal.
De overeenkomst is de eerste samenwerking tussen Leasys en de EIB en past binnen de Europese klimaat- en mobiliteitsdoelstellingen. Het project richt zich op zowel zakelijke als particuliere klanten en moet de toegang tot elektrische voertuigen aanzienlijk vergroten. De nieuwe vloot zal prestaties leveren die ruim boven het huidige marktgemiddelde liggen, met meetbare voordelen op het vlak van CO₂-reductie, luchtkwaliteit en geluidsniveau in stedelijke omgevingen.
Leasys is een joint-venture tussen Stellantis en Crédit Agricole Personal Finance & Mobility en beheert vandaag al meer dan 950.000 voertuigen in elf Europese landen, waaronder België en Nederland. Met deze investering versterkt Leasys zijn positie als pan-Europese speler in elektrische leasing en vlootbeheer en versnelt het de vernieuwing van zijn wagenpark richting volledig emissievrije mobiliteit.
Voor de EIB sluit het project nauw aan bij zijn rol als klimaatbank van de Europese Unie. Leasing- en verhuurbedrijven worden daarbij gezien als een cruciale hefboom voor de elektrificatie van het Europese wagenpark gezien hun schaal en het hoge vervangingsritme van voertuigen.
Meer info: 02/808.40.61 of https://www.leasys.com
LEASYS BELGIUM
STELLANTIS N.V.
CREDIT AGRICOLE CORPORATE AND INVESTMENT BANK
EUROPESE INVESTERINGSBANK (EIB)
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.