Telenet Group neemt drie nieuwe leden in senior leadership team op

Telenet Group Holding versterkt zijn senior leadership team (SLT) met drie nieuwe leden als onderdeel van de herstructurering die in september werd aangekondigd. De nieuwe aanstellingen, die van kracht gaan in januari en maart 2025, zijn bedoeld om de wendbaarheid en groei van het bedrijf verder te ondersteunen. Nieuwkomers in het SLT zijn Kirsten Florentie, Piet Porteman en Silvia Brady.
Kirsten Florentie wordt per 1 januari 2025 chief people & corporate communications officer. Ze trad in 2016 in dienst bij Telenet en leidde eerder de afdeling People & Workplace, waarbij ze tijdens de Covid-19-pandemie het hybride werkmodel en innovatieve workforce-strategieën introduceerde

Piet Porteman zal eveneens vanaf 1 januari 2025 de rol van chief strategy officer opnemen. Met 24 jaar ervaring in de telecom-sector, waaronder zestien jaar bij Telenet, speelde hij een sleutelrol in strategische initiatieven zoals de oprichting van Wyre, de joint-venture tussen Telenet en Fluvius.

Silvia Brady, ten slotte, met meer dan twintig jaar internationale financiële ervaring, wordt per 1 maart 2025 chief financial officer (cfo). Ze volgt Bernadette Vandamme op, die momenteel ad interim deze functie bekleedt. Brady heeft leidinggevende functies vervuld bij gerenommeerde bedrijven als Stryker, Citrix en Nortel Networks.

Ann Caluwaerts, chief corporate development officer, verlaat, zoals bekend, Telenet Group definitief op 24 januari, na een lange en waardevolle carrière binnen het bedrijf.
TELENET
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.