QUINN PLASTICS N.V.
Barlo Plastics Europe N.V. (Geel), producent van transparante kunststofplaten, wijzigt per 1 januari aanstaande zijn vennootschapsbenaming in Quinn Plastics N.V. Zodoende wordt de acquisitie en volledige integratie van de kunststofafdeling in de Ierse Quinn Group (Derrylin) een feit. Quinn Plastics blijft in de merknaam van zijn producten het voorvoegsel Barlo als herkenningspunt gebruiken. Tot dat assortiment horen Barlo XT (geëxtrudeerd PMMA), Barlo Cast (gegoten PMMA), Barlo PC (polycarbonaat), Barlo PS (polystyreen), Spectar Sheet (PETG), Barlo San (styreen acrylnitril) en Barlo SPC (meerwandig polycarbonaat). De hoofdzetel van Quinn Plastics bevindt zich te Geel, met productie-eenheden in Duitsland, Spanje, Frankrijk, Ierland, Slovakije en de Tsjechische Republiek alsook verkoop- en ondersteuningsafdelingen in de meeste Europese landen. De onderneming heeft, naast zijn hoofdkantoor te Geel, ook vestigingen in Duitsland, Spanje, Frankrijk, Ierland, Slovakije en de Tsjechsche Republiek. Quinn Plastics N.V. is gevestigd te 2440 Geel, Leukaard 1. Telefoon: 014/57.67.11. Telefax: 014/58.85.97. URL: http://www.quinn-group.com (per 1 januari 2005).
QUINN PLASTICS N.V.
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Activeer bedrijfs- en koop-signalen
- Mis geen zakelijke opportuniteiten
- Zie welke commerciële kansen kunnen ontstaan vooraleer ze besteld zijn
- Weet wanneer je best actie onderneemt en wie je moet contacteren
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers met een multi-mediaal verhaal