CreatiFI begeleidt 59 start-ups
Het CreatiFI-project van de Europese Commissie, dat zich toespitst op de begeleiding in de groei van start-ups in de recreatieve sector, heeft zijn eerste “open call” afgesloten. Er werden start-ups begeleid die gebruik maken van de nieuwe FIWARE-technologie, gefinancierd door de Europese Commissie. CreatiFI gaf de geselecteerde projecten, naast financiële ondersteuning en coaching, ook toegang tot een Europees netwerk van creatieve hubs.
Van de 332 inzendingen uit heel Europa, werden er uiteindelijk 59 projecten geselecteerd. De initiatieven springen heel uiteenlopend om met de mogelijkheden die hen worden geboden door het Europese project. Onderstaand belichten we kort drie Belgische succesvolle projecten uit de eerste open call.
Eén van de succesverhalen is het Brusselse GraphyStories, een bedrijf dat zich toespitst op web development en marketing. GraphyStories brengt een nieuwe social media monitoring tool voor de media-industrie.
Ander geselecteerd bedrijf is het Gentse Limecraft, dat met RUSH een on-line platform voor filmproducenten introduceerde. RUSH maakt het mogelijk om snel en efficiënt high-definition media met elkaar te delen en te beoordelen.
Het Leuvense OpenTelly heeft de ambitie om met THEOplayer de wereldwijde standaard te worden voor het streamen van video op het web. De videospeler maakt plug-ins zoals Flash of Silverlight volstrekt overbodig. THEOplaye maakt gebruik van HTML5 om video te streamen, dit op een ogenblik dat browsers zoals Chrome, Firefox en Edge aan plug-ins steeds minder ondersteuning bieden.
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Activeer bedrijfs- en koop-signalen
- Mis geen zakelijke opportuniteiten
- Zie welke commerciële kansen kunnen ontstaan vooraleer ze besteld zijn
- Weet wanneer je best actie onderneemt en wie je moet contacteren
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers met een multi-mediaal verhaal