Edouard Jozan aangesteld als hoofd van AllianzGI Private Markets
Allianz Global Investors heeft Edouard Jozan benoemd tot hoofd van AllianzGI Private Markets. Hij treedt op 1 juni 2025 aan in zijn nieuwe functie en zal tevens toetreden tot het Executive Committee van de vermogensbeheerder. De benoeming weerspiegelt het groeiende belang van de private markten binnen de wereldwijde strategie van AllianzGI.
Jozan, momenteel nog head of Distribution Europe, krijgt de leiding over zowel de beleggingscapaciteiten binnen Private Markets - aangestuurd door Marta Perez en Sebastian Schroff - als de operationele activiteiten. Hiermee ontstaat een aparte business area binnen AllianzGI die zich volledig toespitst op private beleggingen.
AllianzGI beheert momenteel 98 miljard euro in Private Markets. Het platform omvat onder meer een toonaangevende infrastructuurfranchise (zowel equity als debt) en een private credit-aanbod dat directe en indirecte kredietverlening dekt. De focus ligt op het leveren van gedifferentieerde kasstromen aan institutionele klanten wereldwijd.
Jozan werkt sinds 2020 bij AllianzGI en heeft sinds januari 2023 de functie van head of Distribution Europe bekleed. Hij beschikt over meer dan 25 jaar ervaring in investeringsbeheer en commerciële functies binnen verschillende entiteiten van de Allianz Groep in Duitsland, Frankrijk, het VK en de VS.
ALLIANZ GLOBAL INVESTORS GMBH, BELGIAN BRANCH
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Activeer bedrijfs- en koop-signalen
- Mis geen zakelijke opportuniteiten
- Zie welke commerciële kansen kunnen ontstaan vooraleer ze besteld zijn
- Weet wanneer je best actie onderneemt en wie je moet contacteren
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers met een multi-mediaal verhaal