Start it X in zee met "Love Tomorrow 2024"

Start it @KBC, onderdeel van Start it X, gaat opnieuw een samenwerking aan met Love Tomorrow en VITO. Samen richten zij zich op het presenteren van duurzame start-ups tijdens "Earthwise", het platform voor duurzame bedrijven, dat onderdeel is van het "Love Tomorrow 2024"-event op 25 juli in Boom.
De samenwerking bestaat onder andere uit een pitch-wedstrijd, waarbij zeventien start-ups, één voor elke Sustainable Development Goal (SDG), hun innovaties presenteren. Deze start-ups krijgen de kans om hun plannen en ideeën voor een duurzamere wereld voor te stellen aan een jury en publiek. Met intensieve pitch trainingen en toegang tot mentoren en distributiekanalen, biedt deze wedstrijd start-ups een springplank naar verdere groei.
Voor de eerste keer zal Start it @KBC tijdens "Love Tomorrow 2024" een uniek matchmaking-concept organiseren, de "Circle of Innovation". Hierbij worden start-ups met innovatieve oplossingen gekoppeld aan bedrijven die tegen specifieke duurzaamheidsuitdagingen aanlopen.

Daarnaast zullen drie start-ups uit de Start it @KBC-gemeenschap de kans krijgen om hun producten en diensten te demonstreren op het beroemde Tomorrowland-festival, wat hen een unieke kans biedt om hun innovaties aan een groot publiek voor te stellen.
Een succesverhaal van de vorige editie is de start-up Burni, die na een succesvolle pitch, een samenwerking aanging met Nespresso. Een en ander illustreert de impact en het potentieel van het evenement voor ondernemers.
START IT X N.V.
START IT @KBC
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.