Chocoladehuis Boon introduceert jeneverkogels
Chocoladehuis Boon B.V. (Hasselt), recent bekroond door Gault&Millau als "Chocolatier van het Jaar 2024 voor Vlaanderen", lanceert een uniek nieuw product in samenwerking met Fryns Distillery: de jeneverkogels. Voorts zet het bedrijf een aantal "tastings" in de Verenigde Staten op.
Na de recente introductie van nieuwe vlaaipralines, zet Chocoladehuis Boon nu de stap naar internationale markten met geplande chocolate tastings in Bandon (Oregon). Meester-chocolatier Patrick Mertens werkt daarbij samen met zijn voormalige leerling en chef van Coastal Mist, Kevin Shaw. Deze samenwerking benadrukt de diepe banden tussen beide chocolatiers, die al meer dan dertig jaar bestaan.
Tegelijk introduceert Chocoladehuis Boon in samenwerking met de Hasseltse jeneverstoker Fryns Distillery een innovatief product: jeneverkogels. Deze kogels van donkere chocolade zijn gerold in cacao-nibs en gevuld met Vieux Système-jenever. Ze werden voor het eerst gepresenteerd op het culinaire festival "Antwerpen Proeft". Vanwege de positieve ontvangst zijn deze jeneverkogels nu verkrijgbaar in een verpakking van negen stuks, zowel on-line als in de winkel van Chocoladehuis Boon.
Meer info: 011/422.199 of https://www.chocoladehuisboon.be.
CHOCOLADEHUIS BOON B.V.
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Activeer bedrijfs- en koop-signalen
- Mis geen zakelijke opportuniteiten
- Zie welke commerciële kansen kunnen ontstaan vooraleer ze besteld zijn
- Weet wanneer je best actie onderneemt en wie je moet contacteren
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers met een multi-mediaal verhaal