Meer high-tech in Hyundai i30
Hyundai Motor stelt de nieuwe telg van de i30-familie voor. De wagen krijgt een update in design en technologie. De huidige i30 werd in 2007 gelanceerd en is al toe aan zijn derde generatie. De productie start in april in Tsjechië.
Het exterieur van de nieuwe i30 is meteen herkenbaar aan de opvallende voorkant en gestroomlijnde achterkant. Met de koetswerkvarianten hatchback, fastback en wagon en de sportieve N Line-uitvoering hebben klanten een ruime keuze binnen de i30 line-up. LED-koplampen en -achterlichten zijn nu standaard.
Ook interieur en koffer zijn toegerust met LED-verlichting. Design updates zijn er ook in het interieur te vinden met onder meer een speciale lak op het crashpad voor een aangenamer en gladder gevoel en moderne zetelbekledingen in combinaties van stof, leer en suède. De i30 is voortaan ook toegerust met opgewaardeerde connectiviteits- en comfortkenmerken, zoals een standaard 4,2-duims lcd-kleuren-cluster, drie USB type-C oplaadpoorten en kaart-updates.
Ook in veiligheid werd geïnvesteerd. De i30 heeft nu standaard de Forward Collision-Avoidance Assist, de Lane Following Assist en de Intelligent Speed Limit Assist aan bord. De Rear Occupant Alert waarschuwt de bestuurder als iemand of iets op de achterbank achterblijft.
Het i-gamma van Hyundai bestaat uit de i10, de i20 en de i30. De drie modellen worden in Europa geproduceerd.
Meer info: 03/450.06.70 of https://www.hyundai.be
HYUNDAI BELGIUM
ASTARA WESTERN EUROPE N.V.
Blijf op de hoogte en schrijf u in op onze nieuwsbrief
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Meer context. Dieper begrip.
Artikels zoals deze brengen het nieuws.
Met een dVO-abonnement krijgt u dat nieuws in de juiste zakelijke context — met inzicht in sectoren, bedrijven en strategische bewegingen.
Waarom bedrijven dVO gebruiken
Volledige toegang tot alle artikels en thematische dossiers met verkoopkansen
-
Context bij bedrijfsnieuws, investeringen en benoemingen
-
Relevant voor ondernemers, managers, beslissers en medewerkers
Gratis lezen
- Toegang tot een een paar artikels
- Wekelijkse nieuwsbrief met 3 nieuwsfeiten
- Geen persoonlijke bibliotheek
- Geen historiek per bedrijf
- Geen alerts
- Geen context bij prospecten of klanten
- 👉 Geschikt om dVO te leren kennen, niet om het actief te gebruiken in prospectie of voorbereiding.
dVO Leads
€19/Maand
- Onbeperkte toegang tot alle artikels met SALESKANSEN, en gematcht aan uw profiel
- Persoonlijke bibliotheek (bewaar artikels per bedrijf)
- Zoekfunctie op bedrijven en sectoren
- Historiek: wat speelde de voorbije maanden bij een bedrijf
- 7 print edities per jaar
- Selecteer uw klanten, leveranciers of prospects en ontvang automatisch meldingen wanneer er nieuws over hen of over uw bedrijf verschijnt.
- U weet waarover u moet praten vóór elke afspraak en wint tijd in voorbereiding
- U mist geen relevante ontwikkelingen
- U detecteert kansen vóór anderen
- U bouwt structureel kennisvoordeel op
- U begrijpt uw markt beter
dVO Interview en bereik 35.000 ceo's
€124/Maand
- Interview met uw bedrijf/ceo en bereik 35.000 ondernemers/beslissers
- Multimediale creatie en publicatie
- Interviewcreatie: Tekst, audio, video
- Publicatie: dVO.be, socials, Spotify, Youtube, nieuwsbrieven, ...
- Leadinformatie en data beschikbaar
Activeer bedrijfs- en koop-signalen
- Mis geen zakelijke opportuniteiten
- Zie welke commerciële kansen kunnen ontstaan vooraleer ze besteld zijn
- Weet wanneer je best actie onderneemt en wie je moet contacteren
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers met een multi-mediaal verhaal